• palety_plastikowe
  12-05-2021

  Palety plastikowe lepsze od drewnianych

  Palety plastikowe są najlepszą alternatywą dla zdecydowanie mniej wytrzymałych palet drewnianych. Swoich odbiorców znajdują głównie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, jednak ich możliwości pozwalają także na zdecydowanie szerszy wachlarz odbiorców, tj. szpitale, rolnictwo, salony i serwisy samochodowe, spedycja, transport i magazynowanie, ogrodnictwo, schroniska i wiele innych.

 • Kontener_IBC
  12-05-2021

  Kontener IBC 600l

  Pojemnik IBC 600l to optymalne rozwiązanie do transportowania wszelkiego rodzaju cieczy. W naszej ofercie posiadamy zbiorniki z wlewem 150 mm oraz 225 mm ,a także zbiorniki z przeznaczeniem do transportu oleju. 
  Wnętrze zbiornika jest formowane wydmuchowo, natomiast rama całego zbiornika została ocynkowana i spawana z stalowych rur. 

 • pojemnik_IBC
  07-05-2021

  Zbiornik IBC 300l - pojemnik do deszczówki

  Pojemnik IBC 300l to idealne rozwiązanie do łapania wody deszczowej. Pojemniki posiadają duży owór wlewowy pozwalający na podłączenie go do rynny. U dołu zbiornika znajduje się zawór ułatwiający opróżnienie pojemnika z wody. Zbiorniki 300l nie są tak duże jak zbiorniki 1000l dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i łatwiej jest je ustawić czy osłonić roślinnością.

 • nadstawy_paletowe
  06-05-2021

  Nadstawki paletowe

  Nadstawy paletowe to najprostszy sposób na mocne zabezpieczenie towaru w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Jest to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań. Nadstawka utrzymuje towar w jednej pozycji, jest to możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału, łatwego w utrzymaniu w czystości i higienie.

 • pojemnik_plastikowy
  28-04-2021

  Pojemniki plastikowe do transportu warzyw i owoców

  Transport owoców i warzyw to duże wyzwanie  logistyczne.  Jest to pewnego rodzaju wyścig z czasem, którego efektem jest świeży produkt w rękach klienta. Pojemniki składane  mogą zmniejszyć  objętość ok. 84% bez załadunku, co w efekcie skutkuje efektywnym zaplanowaniem przestrzeni w magazynie czy w transporcie powrotnym.

 • Skrzyniopaleta_z_recyclingu
  21-04-2021

  Skrzyniopalety plastikowe z regranulatu

  Plastik jest wszędzie. Gdzie tylko spojrzymy on otacza nas. Czy da się zastąpić plastik czymś innym? Cały świat szuka skutecznej alternatywy, jednak obecnie najlepiej sprawdza się recykling. Plastik da się tak samo przetworzyć, jak papier, możemy mu dać drugie życie, tylko musimy mu na to pozwolić.

 • zbiornik_na_deszczówkę
  16-04-2021

  Zbiornik na deszczówkę 1000l

  Planując zakup zbiornika na deszczówkę powinniśmy pamiętać o jego wielkości i możliwości zagospodarowania w ogrodzie. Prezentowane zbiorniki mają możliwość podłączenia szeregowego.

 • wanna_wychwytowa
  14-04-2021

  Wanny ociekowe, palety wychwytowe

  Magazynowane oraz używane w procesach produkcji lub usług, substancje niebezpieczne mogą stanowić spore zagrożenie zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.
  Niekontrolowany wyciek cieczy technicznej, przemysłowej lub innego czynnika może stanowić zagrożenie zarówno dla infrastruktury zakładu, jak i pracujących w nim ludzi. Powstałe wycieki mogą zanieczyścić grunt ale również być przyczyną wypadku w pracy.

 • skrzyniopaleta plastikowa
  07-04-2021

  Czy skrzyniopalety plastikowe są praktyczne?

  Plastikowe skrzyniopalety  zostały stworzone  aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Zapewniają uniwersalne rozwiązania do przechowywania.  Skrzyniopalety wykonane z plastiku posiadają wiele zastosowań i zalet, dlatego są coraz częściej wybierane  przez przedsiębiorców.

 • pojemnik_transportowy
  01-04-2021

  Pojemniki plastikowe, pojemniki transportowe

  Pojemniki plastikowe mają szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, spożywczej, farmaceutycznej, ogrodniczej oraz wielu innych dziedzinach.