Wanny, palety wychwytowe
 • wanna_wychwytowa
  17-08-2021

  Wanna wychwytowa | z kratownicą 100l | WWB1

  Wanna wychwytowa   Najczęściej wykorzystywana do składowania pojemników z olejami, chemikaliami, wychwytywania wycieków oraz w miejscu dozowania płynów.

 • wanna_wychwytowa
  10-06-2021

  Palety wychwytowe oraz podłogi robocze do czego mogą służyć i czym się różnią?

  Palety wychwytowe, wanny wychwytowe oraz podłogi robocze do magazynowania i składowania beczek z chemikaliami oraz olejem.
   

 • wanna_wychwytowa
  08-06-2021

  Wanna wychwytowa

  Substancje niebezpieczne znajdujące się w różnego rodzaju magazynach mogą stanowić duże zagrożenie dla ludzi, ale także dla środowiska. Niekontrolowany wyciek różnych substancji zawsze będzie negatywnie odebrany, dlatego dużą pomocą będzie wanna wychwytowa. Jej budowa i spełniana funkcja może ochronić nie tylko nas, ale i podłogę czy środowisko.

 • wanna_wychwytowa
  21-05-2021

  Podłogi robocze, wanny wychwytowe, palety ociekowe

  Podłogi robocze oraz palety i wanny wychwytujące pod beczki zapewniają ochronę przed możliwym wypływem substancji chemicznych. Ich funkcja polega na zapobieganiu rozlaniu substancji w trakcie opróżniania czy napełniania beczek.

 • wanna_wychwytowa
  14-04-2021

  Wanny ociekowe, palety wychwytowe

  Magazynowane oraz używane w procesach produkcji lub usług, substancje niebezpieczne mogą stanowić spore zagrożenie zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.
  Niekontrolowany wyciek cieczy technicznej, przemysłowej lub innego czynnika może stanowić zagrożenie zarówno dla infrastruktury zakładu, jak i pracujących w nim ludzi. Powstałe wycieki mogą zanieczyścić grunt ale również być przyczyną wypadku w pracy.

 • Wanna_ociekowa
  08-02-2021

  Palety wychwytowe

  Palety wychwytowe i wanny ociekowe oraz podłogi robocze  służą do bezpiecznego  składowania oleju, cieczy przemysłowych, niebezpiecznych chemikaliów  w  beczkach, kontenerach, pojemnikach czy zbiornikach IBC.  Oferowane przez nas palety wychwytowe  są wykonane z nowoczesnych tworzyw, odpornych na oddziaływanie substancji chemicznych.