Skrzyniopalety plastikowe z regranulatu

Data dodania: 21-04-2021

Plastik jest wszędzie. Gdzie tylko spojrzymy on otacza nas. Czy da się zastąpić plastik czymś innym? Cały świat szuka skutecznej alternatywy, jednak obecnie najlepiej sprawdza się recykling. Plastik da się tak samo przetworzyć, jak papier, możemy mu dać drugie życie, tylko musimy mu na to pozwolić.


Pojemniki przeznaczone do recyklingu są segregowane, rozdrabniane, mielone i ponownie przetwarzane. Pod względem jakości i właściwości materiału, regranulat nie jest w żaden sposób gorszy od materiału nowego. Często nowo powstałe pojemniki są mieszane pod względem surowca, np. w mieszankach: 50% HDPE + 50% HDPER

Przykładem takiej mieszanki jest nasza grupa skrzyniopalet, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością chemiczną (na kwasy i zasady) oraz na promienie UV. Skrzyniopalety są dopuszczone do kontaktu z żywnością, idealnie sprawdzą się w branży spożywczej, a zwłaszcza w transporcie oraz magazynowaniu owoców, oraz warzyw.


Dzięki częściowemu użyciu regranulatu mogliśmy osiągnąć przystępniejszą cenę produktu, co także ma wpływ na planowanie firmowego budżetu. Proponowane skrzyniopalety z domieszką regranulatu są równie wytrzymałe. Osiągają te same wytrzymałości statyczne i dynamiczne co skrzyniopalety z czystego tworzywa.

Zalety opakowań transportowych wielokrotnego użytku są oczywiste: oszczędność kosztów, a jednocześnie oszczędność innych cennych zasobów. Nawet najlepszy pojemnik z tworzywa sztucznego, w końcu się wysłuży. Dlatego dzięki recyklingowi możemy skorzystać z niego ponownie w nowej odsłonie.

Zobacz produkt:
Skrzyniopaleta na stopach 120x100
Skrzyniopaleta na płozach 120x100
Skrzyniopaleta ażurowa na  120x100
Skrzyniopaleta azurowa na płozach 120x100
Skrzyniopaleta na kołach 120x100

Galeria

Pozostałe wpisy na blogu

 • 12-05-2021

  Palety plastikowe lepsze od drewnianych

  Palety plastikowe są najlepszą alternatywą dla zdecydowanie mniej wytrzymałych palet drewnianych. Swoich odbiorców znajdują głównie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, jednak ich możliwości pozwalają także na zdecydowanie szerszy wachlarz odbiorców, tj. szpitale, rolnictwo, salony i serwisy samochodowe, spedycja, transport i magazynowanie, ogrodnictwo, schroniska i wiele innych.

 • 12-05-2021

  Kontener IBC 600l

  Pojemnik IBC 600l to optymalne rozwiązanie do transportowania wszelkiego rodzaju cieczy. W naszej ofercie posiadamy zbiorniki z wlewem 150 mm oraz 225 mm ,a także zbiorniki z przeznaczeniem do transportu oleju. 
  Wnętrze zbiornika jest formowane wydmuchowo, natomiast rama całego zbiornika została ocynkowana i spawana z stalowych rur. 

 • 07-05-2021

  Zbiornik IBC 300l - pojemnik do deszczówki

  Pojemnik IBC 300l to idealne rozwiązanie do łapania wody deszczowej. Pojemniki posiadają duży owór wlewowy pozwalający na podłączenie go do rynny. U dołu zbiornika znajduje się zawór ułatwiający opróżnienie pojemnika z wody. Zbiorniki 300l nie są tak duże jak zbiorniki 1000l dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i łatwiej jest je ustawić czy osłonić roślinnością.