Zbiornik na deszczówkę 1000l

Data dodania: 16-04-2021

Planując zakup zbiornika na deszczówkę powinniśmy pamiętać o jego wielkości i możliwości zagospodarowania w ogrodzie. Prezentowane zbiorniki mają możliwość podłączenia szeregowego. Zbiornik posiada kilka miejsc, które na to pozwolą. W dolnej części beczki przy otworze jest miejsce na podłączenie zaworu oraz węża, który szeregowo połączymy z kolejną beczką w tym samym miejscu;  pierwsze z gwintem a drugie z możliwością nasunięcia węża gumowego. Innym miejscem jest wypustka na górze beczki, która także pozwoli na połączenie ze sobą beczek w celu uzyskania większej pojemności. Po bokach zbiornika rączki, które ułatwiają przeniesienie.  Przydatnym rozwiązaniem są 2 uchwyty na wąż.

Natomiast aby zbiornik podłączyć do rynny możemy skorzystać z oznaczonych do wycięcia wlotów w kształcie koła lub otworu wlotowego. Szerokość wlewu umożliwia umieszczenie pompy wewnątrz zbiornika, ponieważ posiada aż 400 mm.
Zbiornik na deszczówkę to funkcjonalne wyposażenie na Twoją przydomową działkę. Dzięki jego obecności możesz znacznie zaoszczędzić na pobieraniu wody pitnej, a także zabezpieczyć się w razie awarii jej dostawy do gospodarstwa.

 

Galeria

Pozostałe wpisy na blogu

 • 12-05-2021

  Palety plastikowe lepsze od drewnianych

  Palety plastikowe są najlepszą alternatywą dla zdecydowanie mniej wytrzymałych palet drewnianych. Swoich odbiorców znajdują głównie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, jednak ich możliwości pozwalają także na zdecydowanie szerszy wachlarz odbiorców, tj. szpitale, rolnictwo, salony i serwisy samochodowe, spedycja, transport i magazynowanie, ogrodnictwo, schroniska i wiele innych.

 • 12-05-2021

  Kontener IBC 600l

  Pojemnik IBC 600l to optymalne rozwiązanie do transportowania wszelkiego rodzaju cieczy. W naszej ofercie posiadamy zbiorniki z wlewem 150 mm oraz 225 mm ,a także zbiorniki z przeznaczeniem do transportu oleju. 
  Wnętrze zbiornika jest formowane wydmuchowo, natomiast rama całego zbiornika została ocynkowana i spawana z stalowych rur. 

 • 07-05-2021

  Zbiornik IBC 300l - pojemnik do deszczówki

  Pojemnik IBC 300l to idealne rozwiązanie do łapania wody deszczowej. Pojemniki posiadają duży owór wlewowy pozwalający na podłączenie go do rynny. U dołu zbiornika znajduje się zawór ułatwiający opróżnienie pojemnika z wody. Zbiorniki 300l nie są tak duże jak zbiorniki 1000l dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i łatwiej jest je ustawić czy osłonić roślinnością.