mauzer

Pojemniki IBC do mleczarni oraz branży budowlanej

Data dodania: 26-03-2020

Kontenery IBC posiadają stalową, ocynkowaną ramę, która dodatkowo zapewnia ich wzmożoną wytrzymałość, a także jest niezbędna w przypadku bezpiecznego transportu. To ważne też dla branży budowlanej, gdzie pojemniki te są intensywnie eksploatowane.

Galeria

Pozostałe wpisy na blogu

 • {BLOG_OBRAZ}
  28-03-2020

  Palety plastikowe w porównaniu z drenianymi

   
  Palety plastikowe wytrzymują od kilku do kilkunastu obiegów dłużej niż palety drewniane, ale muszą być prawidłowo użytkowane. 

  Na rynku wyróżniamy palety z  tworzy sztucznego o różnych właściwościach. Niektóre są bardzo wytrzymałe na obciążenie, ale mało odporne na uderzenia, inne mogą być bardzo elastyczne, ale przewidziane do przewożenia niewielkich ciężarów. Niektóre z nich wzmacniane są dodatkowymi elementami metalowymi lub drewnianymi w środku. 
   
  G - towar powinien być równomiernie rozłożony na palecie, co zapewni jej pełną wytrzymałość.
  A - palet ustawiona na regale wysokiego składowania opiera się na płozach
  B - rozstaw boczny pod wózki widłowe

 • {BLOG_OBRAZ}
  26-03-2020

  Palety H1 dla banży mięsnej

  EURO palety H1 są standardem do transportu  świeżych produktów w całej Europie. Zwłaszcza w przemyśle mięsnym, ale także w innych obszarach w branży spożywczej

 • {BLOG_OBRAZ}
  26-03-2020

  Skrzyniopalety plastikowe i pojemniki plastikowe do branży rybnej

  Pojemniki plastikowe coraz szerzej pojawiają się w zakładach pracy, fabrykach produkcyjnych czy sklepach i magazynach. Przechowywanie i transport na potrzeby różnych branż, staje się istotnym elementem ich funkcjonowania, dlatego tak dużą rangę przykłada się do odpowiedniej funkcjonalności poszczególnych palet.